Tatry to takie mini Alpy. Nie ma tu problemu z aklimatyzacją, nie musimy poświęcić 2 dni na dostanie się pod wymarzoną ścianę, a jednocześnie jest wszystko to, co góry o charakterze alpejskim powinny mieć. Fantastyczne miejsca do skitouringu i jazdy pozatrasowej, szczyty, które zimą wyglądają jeszcze bardziej efektownie niż latem, trochę fajnego lodowego wspinania. Przede wszystkim tatrzański mikst – coś czego poza Szkocją nie spotkamy nigdzie indziej.

Tatry, to w mojej opinii najlepsze miejsce do uprawiania zimowej wspinaczki, a mikst jest jej najlepszym wydaniem. Uczą wszystkiego, o czym zimowy wyjadacz powinien wiedzieć. Są wymagające, tak pod względem asekuracji, jak i terenu. Oferują coś, czego nie ma nigdzie indziej – słynne zmrożone trawy, które dopełniają mikstowego charakteru tatrzańskiej wspinaczki. W Tatrach dojrzewali do himalajskich sukcesów nasi najwięksi alpiniści lat 70-tych i  80-tych.

Jeśli działasz latem w górach, a wciąż brakuje Ci śmiałości, żeby spróbować Tatr zimą – zapraszam, zarówno na wejścia szczytowe, jak i zimową wspinaczkę: lodospady, mikst, zmrożone trawy. W zależności od Twojego doświadczenia nasze góry oferują wszystko: od bardzo krótkich, treningowych ścianek po wielkie, stanowiące wyzwanie dla każdego, ściany.

Z chęcią pokażę Ci Tatry w ich najlepszym wydaniu.

SPRZĘT:

Oferuję pomoc w doborze sprzętu, mam sprzęt dla tych, którzy nie posiadają własnego (czekany do wspinaczki, kask, raki).

CENA I LICZBA OSÓB:

Koszty dnia spędzonego dnia z przewodnikiem na wspinaniu w Tatrach zależą od powagi oraz trudności wybranego celu, liczby dni i są ustalane bezpośrednio z zainteresowanymi.

Przewodnik może wziąć na wspinaczkę zimową 1 lub 2 osoby, w zależności od trudności drogi.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU